ClickCease

התקשרו עכשיו: 058-6622905

שליחויות משפטיות

בעולם המהיר של היום, הצורך במסירה יעילה ואמינה של מסמכים חשוב מאי פעם, במיוחד בתחום המשפטי. שליחים משפטיים ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת מסירה בטוחה ובזמן של מסמכים משפטיים, מתן שירות חיוני למשרדי עורכי דין, בתי משפט ומוסדות משפטיים אחרים.

שקד שליחויות והפצה היא חברת שליחויות המתמחה במסירת מסמכים משפטיים עבור עורכי דין ולקוחות פרטיים, בין השירותים אותם אנו מעניקים:

  • שליחויות משפטיות הכוללות תצהיר מסירה ללקוח, על פי כללי המסירה של כללי בית המשפט.
  • הגשות והחתמות אפוטרופוס.
  • הגשת מסמכי טאבו לרשויות שונות.
  • הגשת חוזים.

 כמו כן אנו מטפלים בזימונים וחומרים רגישים אחרים ומבצעים גם צילום תיקים ומסמכים חשובים. החברה בקיאה בדרישות ובתקנות הספציפיות הקשורות לטיפול במסמכים משפטיים ומקפידה על מסירתם בזהירות ובסודיות מירבית – מסמכים משפטיים מכילים לרוב מידע רגיש וסודי, לכן אנו דואגים ליישום פרוטוקולים קפדניים על מנת למנוע סיכון לגישה לא מורשית, אובדן או שיבוש, וכדי להעניק ללקוחותינו שקט נפשי.

מלבד הרמה הגבוהה של אבטחת השליחויות ושמירה על פרטיות הלקוחות, אנו מבינים את החשיבות של עמידה בזמנים בנושאים משפטיים. החמצת מועד הגשה או אי מסירת מסמכים בזמן יכולה להיות בעלת השלכות חמורות על התיק, ועלולה להשפיע על התוצאה. אנו מודעים לאופי הרגיש ולזמן של מסמכים משפטיים ומתעדפים מסירה מהירה כדי להבטיח עמידה בלוחות זמנים חשובים. כמו כן, השליחויות מבוצעות תוך זמינות מלאה של 24 שעות 6 ימים בשבוע, שירות מהיר מעכשיו לעכשיו וביצוע משלוחים בכל רחבי הארץ.

עם שקד שליחויות והפצה, תוכלו להיות בטוחים שהמסמכים שלכם יגיעו ליעדם בצורה מאובטחת ובמהירות רבה. זקוקים למשלוח דחוף? פנו אלינו עוד היום עבור שירות מצוין, זריז ובלתי מתפשר במחיר הוגן.

שליחויות משפטיות – כל המידע

שליחים על קטנוע עם ארגז צבעוני מאחור הם כבר חלק בלתי נפרד מהנוף, לפחות הנוף העירוני שליחויות מתחברות לנו פעמים רבות עם אוכל ומסעדות או חבילות שאנו מקבלים בעקבות הזמנות אונליין. סוג נוסף של שליחויות שכדאי להכיר, לפחות אם אתם מעורבים בהליך משפטי כלשהו הוא שליחויות משפטיות. גם שליחויות אלה, כמו שליחויות אחרות, צריכות להיות מהירות. מהירות הן חלק בלתי נפרד מהעניין ומהפרמטרים על פיהם צריכה חברת שליחויות להיבחר. עם זאת, כשמדובר על עניינים משפטיים, מהירות אינה פרמטר יחיד. ישנם דברים נוספים שיש לברר עם אותה חברה ולקבוע לפני ששוכרים את שירותיה.

שליחויות משפטיות- שירות שאינו חד פעמי

כאשר מדובר על שליחויות משפטיות, לרוב ההתקשרות עם החברה לא תהיה חד פעמית. תרצו שהחברה תספק לכם את שירות במשך כל התקופה בה העניין רלוונטי. למשרדי עורכי דין למשל הדבר יהיה רלוונטי תמיד. מסירת מסמכים משפטיים היא חלק בלתי נפרד מעבודתם השוטפת. אותם מסמכים יכולים להיות מכתבי התראה לפני תביעה, כתב תביעה או הגנה, תיקים משפטיים ובכלל מסמכים רשמיים המועברים לרשויות השונות כמו רשות מקרקעי ישראל, הוצאה לפועל ועוד. אלה מוסדות אשר החברה צריכה להכיר את אופן העבודה איתם, את השעות בהן היא יכולה להגיע למקום על מנת למסור את החבילה או המסמך ומי הגורם שמולו צריכה להתבצע המסירה. לכן לא כל חברה מתאימה לביצוע שליחויות משפטיות לטווח ארוך.

למה לשים לב בבחירת החברה?

כאשר בוחרים חברת שליחויות משפטיות, בין אם באופן חד פעמי, זמני או על בסיס קבוע, חשוב לבדוק קודם כל את אמינות החברה. כדאי לבחור חברה העוסקת בתחום זמן רב, שיש לה ותק וניסיון בעניין. חשוב שזו תהיה חברה מקומית אשר שליחיה שולטים היטב בדרך (עם כל הכבוד לווייז הכרת האזור היא ללא ספק יתרון). כדאי לבחור חברה אשר תדע היטב כיצד יש לנהוג מול מוסד או רשות, שכחלק מהשירות יילקח בחשבון גם זמן המתנה. חשוב שלחברה תהיה בקרה מלאה על העברת המשלוח, כולל אימות של אישור מסירה. מומלץ לבחור חברה המשקיעה מאמצים רבים יותר במסירה, למשל במסירת מכתב התראה לפני תביעה שצריכה להיות באופן אישי לאדם שהמכתב מופנה אליו ודורשת לעיתים השקעה רבה יותר.

עמוס שקד הוא בעל חברת שליחויות משפטיות המכירה היטב את העבודה, מודעת היטב לחשיבות המסמכים הנמסרים ולביצוע השליחות בצורה המדויקת ביותר. מוזמנים ליצור קשר.

שליחויות משפטיות
שליחויות משפטיות

חברת שליחויות משפטיות

למרות שעיקר התקשורת בין אנשים וגם מול גורמים רשמיים עבר להיות באינטרנט תוך שליחת מידע רב בערוצים אלה, עדיין ישנו מידע שצריך להגיע כשהוא במצב פיזי, מקורי. עיקרו של המידע הזה קשור לעניינים משפטיים או עניינים רשמיים מול הרשויות. בתחום המשפט מסמכים רבים יש להעביר לגורם שאליו הם מיועדים באופן אישי כשהם במצבם המקורי.  שליחתם של אותם מסמכים בדואר אינה אפשרית, בין אם בגלל מהירות המסירה הנדרשת ובין אם כי המידע שיש בהם הוא רגיש מדי. לכן ישנן חברות שליחויות משפטיות המכירות היטב את השטח, את הגורמים אליהם מופנים לרוב מסמכים אלה (לרוב בתי המשפט או רשויות) והן מבצעות את השליחות על הצד הטוב ביותר.

מתי ישנה התקשרות ארוכת טווח עם  חברת שליחויות משפטיות

הליך משפטי הוא מורכב, כולל בתוכו שלבים שונים וגם הרבה מאוד בירוקרטיה, צורך בהעברת מסמכים שכאמור יכולים להיות רגישים בשל המידע שבהם. לכן בחירת חברת שליחויות משפטיות צריכה להיות לאחר בדיקה והשוואה בין חברות שונות. ישנם משרדים שצריכים שליחויות מסוג זה על בסיס קבוע כמו משרדי עורכי דין אך גם משרדי הנדסה אזרחית שנמצאים בהתקשרות קבועה עם רשות מקרקעי ישראל או עם מחלקת תכנון עירוני ברשות המקומית. בין משימותיה של חברת שליחויות משפטיות יכולה להיות העברת כתב תביעה או הגנה, תיקים משפטיים, מסמכים הקשורים להקמת חברה, מסמכים המועברים להוצאה לפועל ועוד. לעיתים השליחות תהיה לאדם פרטי ולא לרשות, למשל לצורך מסירת מכתב התראה לפני תביעה או כתב תביעה לפני הגשתו לבית המשפט.

למה לשים לב בבחירת החברה?

בחיפוש חברת שליחויות משפטיות יש לשים לב למספר דברים. הדבר הראשון הוא חברה אשר מתמחה בתחום השליחויות המשפטיות שמטבע הדברים שונה משליחויות אחרות. החברה צריכה להכיר את התנהלות הדברים מול הרשויות או הגופים אליהם מיועדים בד"כ מסמכים אלה, למשל חשיבותו של אימות זהות מקבל המסמך, כמו גם אימות זהות מוסר המסמך והשולח. חברת שליחויות משפטיות צריכה להיות נכונה לפעולות נלוות לשליחות עצמה כמו צילום מסמכים, שזו פעולה שחלק מהחברות העוסקות בעניין מציעות, המתנה בתור לצורך מסירת המסמך ועוד.

חברת השליחויות של עמוס שקד מתמחה בין היתר בשליחויות משפטיות, והיא בעלת ותק רב בתחום. השליחים כולם עובדים על פי הנחיות מסודרות וברורות. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

משלוחים מהיום למחר
משלוחים מהיום למחר

משלוחים מהיום למחר- שירות מעולה ככל שעולה ביצוע פעולות רבות יותר בצורה מקוונת, כולל כמובן הזמנות מוצרים, כך עולה חשיבותן

קרא עוד >>
שליחויות מהיום להיום בכל הארץ
משלוחים בכל הארץ

משלוחים בכל הארץ במהירות  אם יש לכם עסק ואתם מקבלים גם הזמנות אונליין, ישנה חשיבות רבה לחברת השליחויות עימה אתם

קרא עוד >>
הצמדת שליח לעסקים

חברת שקד שליחויות נותנת שירות משלוחים לבעלי העסקים המתחילים/והוותיקים וכן נותנת פתרונות שילוח במגוון תחומים שונים ומגוונים. ביצוע קווי חלוקה

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: